Kūrėjai

GEDIMINAS JANKUS
Ką Jums reiškia „Vaidilos klasika“?
„Vaidilos klasika“ – vienas ryškiausių mano gyvenimo etapų, kuris padėjo suvokti, kas iš tiesų yra klasikinė muzika ir kokią galią ji turi. Išskirčiau tris svarbiausias “Vaidilos klasikos” kyptis: visų pirma, tai yra organizacija, kurios dėka suteikiame žmonėms galimybę džiaugtis kokybiška klasikine muzika, taip pat padedame ugdyti jaunuosius talentus ir paskutinis, man labai reikšmingas, dalykas - mano paties asmeninis tobulėjimas. Vienas nuostabiausių dalykų – stebėti į koncertus atėjusius žmones iš šono ir matyti, kaip jie pasineria į transo būseną, apgaubti unikalių klasikinės muzikos garsų, o po koncerto išeina degančiomis akimis. Gera jausti jų teigiamą energiją bei emociją.
Kokios emocijos kyla išgirdus žodžius „Vaidilos klasika“?
Liudvikas van Bethovenas ir jo tvirtas charakteris, kokybė, vertybė.
Kas Jums teikia daugiausiai džiaugsmo būnant „Vaidilos klasikos“ dalimi?
Sukūrus “Vaidilos klasikos” verslą, kurį įvertino tiek lietuviai, tiek svečiai iš užsienio, didžiausią džiaugsmą teikia galimybė prisidėti prie Lietuvos kultūrinio gyvenimo kėlimo bei puoselėjimo. Dėka mūsų asmeninių savybių bei jaunatviškos energijos, gebame klasiką pateikti kitaip, pasitelkdami nestandartines priemones. Modernumas pritraukia jaunus žmones, o jie - mūsų išsilavinusios ir sėkmingos Lietuvos ateitis.

 DARIUS MAŽINTAS
Ką Jums reiškia „Vaidilos klasika“?
„Vaidilos klasika“ yra mano svajonių ir darbo rezultatas. Visada maniau, kad koncertų paslaugų sektoriuje galima kai ką daryti kitaip, kad galima organizaciją išplėsti į savotiška „judėjimą“, kuris žaibiškai reaguoja ir sprendžia tam tikrus probleminius klausimus. Taip atsirado „Vaidilos klasika“. Man „Vaidilos klasika“ yra visų mano svajonių atspindys.
Kokios emocijos kyla išgirdus žodžius „Vaidilos klasika“?
Šviesios, susijusios su išliekamąja verte, tikrosiomis vertybėmis, ilgaamžiškumu. Klasikinė muzika turi labai didelę galią dvasiškai keisti žmogų, ji skatina tobulėti ir susidėlioti prioritetus. „Vaidilos klasika“ apjungia visas gražiausias emocijas.
Kas Jums teikia daugiausiai džiaugsmo būnant „Vaidilos klasikos“ dalimi?
Matyti kito žmogaus džiaugsmą. Jie eina į koncertus ir labai gera matyti, kokių emocijų prisipildę iš jų išeina. Tam tikra prasme tai yra darbo ir tikėjimo tuo, ką darai, geriausias įvertinimas.

Kontaktai

„VAIDILOS KLASIKA”
A.JAKŠTO G. 9 , VILNIUS
LT-20123, LIETUVA
+370 672 55095
info@vaidilosklasika.ltIstorija
Kūrėjai